NetShort
Mühür Kırıldı, Kral Döndü

Mühür Kırıldı, Kral Döndü

NetShort · 51 episodes · Free · No signup

All 51 episodes free

Ölen eşinin anısına, çorak toprakların en güçlüsü Ash gücünü mühürleyip 3 yıl boyunca sıradan bir zırh temizleyicisi olarak zulme katlandı. Üvey kızı Josie bile onu korkak diye küçümsedi. Acımasız bir klan Sandfang’i ölümcül bir maça sürükleyip yok oluşun eşiğine itince mührü kırılır. Kral olarak dönen Ash onları kurtarabilecek mi?

Watch free

All episodes

More from NetShort

NetShort — All dramas →

Similar themes

If you liked Mühür Kırıldı, Kral Döndü

All dramas →

About Mühür Kırıldı, Kral Döndü

How many episodes does Mühür Kırıldı, Kral Döndü have?

Mühür Kırıldı, Kral Döndü has 51 episodes, from NetShort.

Is Mühür Kırıldı, Kral Döndü free to watch?

Yes — all 51 episodes are free to watch here, with no signup and no account needed.

Also available in: 🇺🇸 English 🇸🇦 العربية 🇮🇩 Indonesia 🇪🇸 Español 🇹🇼 繁體中文