NetShort
Skandalın Ardındaki İhanet

Skandalın Ardındaki İhanet

《Skandalın Ardındaki İhanet》是一部共 40 集的短劇,來自 NetShort。在本頁即可免費觀看——完整劇集,免安裝 App、免註冊。

NetShort · 共 40 集 · 免費 · 免註冊

全 40 集免費

Dünyanın en büyük pop yıldızı Aria, ödül gecesi kırmızı halıda hayranı Selina’nın olay çıkarmasıyla skandala sürüklenir: Selina, Aria’nın menajerinin sözde “kardeş”inin onun adına bir hayrana saldırdığını iddia eder. Herkes izlerken Aria sakindir; çünkü gerçeği bilir: o sözde “kardeş” aslında bir kadındır ve sırları 20 yıl öncesine dayanır. Skandal, oyuncu kocası Jef ile Selina’nın Aria’nın milyar dolarlık servetini çalmak için kurduğu bir tuzaktır.

免費觀看

全部集數

更多來自 NetShort 的短劇

NetShort — 全部短劇 →

如果你喜歡《Skandalın Ardındaki İhanet》

全部短劇 →

關於《Skandalın Ardındaki İhanet》

哪裡可以看《Skandalın Ardındaki İhanet》?

就在本頁即可免費觀看《Skandalın Ardındaki İhanet》,用瀏覽器直接播放——免下載 App、免註冊。

《Skandalın Ardındaki İhanet》出自哪個平台?

《Skandalın Ardındaki İhanet》來自 NetShort。本頁直接串流播放,無需安裝 NetShort 即可觀看。

《Skandalın Ardındaki İhanet》共有幾集?

《Skandalın Ardındaki İhanet》共 40 集,來自 NetShort。

《Skandalın Ardındaki İhanet》可以免費看嗎?

可以 — 全部 40 集都能在此免費觀看,免註冊、免帳號。

《Skandalın Ardındaki İhanet》講什麼故事?

Dünyanın en büyük pop yıldızı Aria, ödül gecesi kırmızı halıda hayranı Selina’nın olay çıkarmasıyla skandala sürüklenir: Selina, Aria’nın menajerinin sözde “kardeş”inin onun adına bir hayrana saldırdığını iddia eder. Herkes izlerken Aria sakindir; çünkü gerçeği bilir: o sözde “kardeş” aslında bir kadındır ve sırları…

其他語言版本: 🇺🇸 English 🇸🇦 العربية 🇮🇩 Indonesia 🇪🇸 Español